IMG_7142.jpg
hold2.jpg
IMG_7142.jpg

VORES HOLD


SE NEDENFOR

SCROLL DOWN

VORES HOLD


SE NEDENFOR

 

UNGDOMSHOLD:

HERUNDER FINDER DU EN LISTE OVER THURØS UNGDOMSHOLD SAMT TRÆNERE .
 


U7 Drenge - Årgang 2013

Træner
Mikkel Kjeldsen
mikkel_kjeldsen@hotmail.com
Mobil: 27219981


U8 Drenge - Årgang 2012

Morten Hjort Lasse Krog Jensen Anders Bjørn Christiansen
mohjort@gmail.com karlen1984@hotmail.com andersbschr@gmail.com
20735802 23667192 40971167


U9 Drenge - Årgang 2011

Træner:    
Christian Nielsen
61671543
chrneslein@hotmail.com


U9 PIGER ÅRGANG 2011

Træner:
John Olsen
Mail: jolyol@hotmail.com
Mobil: 91 15 15 05

Træner:
Kersti Duerlund Kolding
Mail: kersti.duerlund@gmail.com
Mobil: 22 53 66 28


U10 Drenge Årgang 2010

Træner:
Claus Olesen
Mail: digiclaus@gmail.com
Mobil: 27290668

Træner:
Søren Andersen
sorenan1980@gmail.com
93882907


U11 Drenge Årgang 2009

Træner    
Brian Dybdahl
26853944
bfre00@yahoo.dk


U12 DRENGE 2008

Træner    
Uffe Ipsen
26958048
uffeipsen@hotmail.com

Holdleder:    
Nanette Mønster Nytofte
mail: n.nytofte@youmail.dk
Mobil: 60661677


U12/13 PIGER 2007/2008

Træner    
jeanette Trabjerg    
28 12 34 08
mail: ajtrabjerg@gmail.com

Træner    
Rasmus Schjødt Kold
24 84 06 92
rasmuskold@yahoo.dk


U13/U14 DRENGE 2006/2007

Træner    
Brian Dybdahl
26853944
bfre00@yahoo.dk

Holdleder:    
Nanette Mønster Nytofte
mail: n.nytofte@youmail.dk
Mobil: 60661677


U15 DRENGE 2005
Holdsamarbejde med stjernen

Holdleder
Anita Bjelkerup Nørregaard
30951154
bjelkerup@gmail.com


U17 PIGER 2004/2003

Træner
Lars Christoffersen
28221322
lkc@solofitness.dk

Træner
Jesper Sørensen    
40558323
trifirma@gmail.com



 
hold2.jpg

KOM OG VÆR MED


KOM OG VÆR MED